Informacje o firmie

pompaOferujemy Państwu swoje usługi w zakresie pompowania betonu. Dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami do podawania mieszanki betonowej o długościach masztu od 24 mb do 55 mb. Zróżnicowanie długości masztów pozwala optymalnie dostosować urządzenie do potrzeb każdej budowy oraz jej specyfiki.

Nasze pompy do betonu przeznaczone są do pompowania betonów specjalnych opartych na kruszywach bazaltowych, granitowych, oraz innych kruszywach łamanych. Duża wydajność oraz wzmocniona konstrukcja układu tłokowego pozwalają także na pompowanie betonów ze zbrojeniem rozproszonym.

W razie potrzeby i jeśli pozwalają na to warunki na budowie, przedłużamy wysięg do wymaganej długości przez użycie dodatkowych przewodów gumowych lub stalowych. Stosujemy węże wykonane ze zbrojonej gumy wytrzymujące ciśnienie do 80 bar z profesjonalnymi złączami i niskiej wadze. Płynna regulacja wydajności pompowania umożliwia redukowanie przekrojów rurociągu ze średnicy Ø125 mm do Ø100 lub do Ø65 mm.

Wykonujemy najtrudniejsze, najbardziej nietypowe i specjalistyczne prace. Nasi operatorzy posiadają duże doświadczenie w obsłudze i eksploatacji pomp do betonu, gwarantujące fachową obsługę naszych klientów. Znając problemy z jakimi spotkają się Państwo w swojej działalności, z przyjemnością oferujemy naszą wiedzę, doświadczenie i usługi w rozwiązywaniu Waszych problemów z pompowaniem betonu.

Dziękujemy za zapoznanie się z naszą ofertą i serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług!!!